header photo

Выборы депутатов местных советов и мэра города 31 октября 2010 года

Шановні Сумчани!

У продовж шести років Товариство захисту тварин намагається запровадити в нашому місті цивілізоване ставлення до домашніх тварин і в першу чергу до тих, що залишилися без людської опіки. Нами опрацьований позитивний досвід поводження з домашніми тваринами та регулюванням чисельності безпритульних тварин майже всіх країн Європи та колишнього СРСР. Ми маємо особистий досвід запровадження елементів гуманного регулювання чисельності домашніх тварин в умовах нашого міста. Завдяки цьому підготовлена програма, яка дозволить щонайменш за 3-4 роки різко скоротити чисельність безпритульних тварин та запровадити елементи цивілізованого поводження з домашніми тваринами взагалі.

За підтримки окремих депутатів міської ради рішенням Сумської міської ради від "11" липня 2007 р № 686-МР була прийнята Сумська міська програма регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами. В цій програмі зазначені положення, які б дали змогу реалізувати накопичений досвід з регулювання чисельності безпритульних тварин та змінити в цілому ставлення до домашніх тварин. Але ця програма, як і багато інших громадських ініціатив, залишилася на папері.

Причину в такому стані речей ми бачимо в нерозумінні та небажанні міської влади вирішувати гострі проблеми сьогодення. В окремих випадках навіть з тієї причини, що існуючий стан буде дозволяти кожного року виділяти та використовувати бюджетні кошти. Чим ще можна пояснити ситуацію, коли кожного року постає проблема виділення сотень тисяч гривен на відстріли безпритульних тварин з мотивуванням, що це приведе до зменшення покусів тваринами людей, і кожного наступного року тварин не менше, а покусів начебто більшає.

Але небажання влади в цілому вирішувати проблеми не свідчить про те, що їх не можна вирішити взагалі. Вочевидь, висновок один: владу потрібно міняти, обираючи до неї людей, які будуть розуміти, що і як саме потрібно робити.

Сьогодні, напередодні місцевих виборів, слід визначитися, яку ми хочемо бачити владу і яким людським ресурсом її забезпечити. Ми розуміємо, що без підтримки міської влади, в першу чергу — законодавчої, кардинально змінити ситуацію поводження з тваринами в місті Суми практично не можливо.

Тому ми вважаємо, що на сьогоднішніх місцевих виборах всі, кому не байдужі проблеми тварин, мають підтримати кандидатів, для яких проблеми поводження з тваринами є нагальними серед інших гострих проблем сьогодення. Ми не хочемо образити людей, які допомагають Товариству у всіх можливих формах, ми дуже вдячні їм. Але сьогодні вирішується питання формування позиції на майбутні декілька років, і від того, хто її буде формувати, залежить дуже багато.

Спочатку обираєте номер вашої дільниці

По номеру дільниці обираєте номер округу

Кандидати у депутати Сумської міської ради в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі

Кандидати на посаду міського голови міста Суми
Рассказать в: facebook Twitter LiveJournal